קהילת הפורומים all
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

all-הפורום שיש בו הכל!

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

ראיון עם סלינה גומז

Go down 
מחברהודעה
מאיה 33 >
מנהל ראשי
מאיה 33 >

מספר הודעות : 108

ראיון עם סלינה גומז Empty
הודעהנושא: ראיון עם סלינה גומז   ראיון עם סלינה גומז Empty03/11/10, 02:27 am

בערוץ דיסני ישראל ממשיכים להביא לנו את הפרקים הכי חדשים של הסדרות הכי שוות. לכבוד החורף, כולכם מוזמנים לשוב ולחדד את כישורי הכישוף שלכם עם העונה השנייה של "המכשפים מווייברלי פלייס" בכיכובה של סלינה גומז המתוקה. רגע לפני שהסדרה עולה לשידור, תפסנו את סלינה לראיון מיוחד שבו היא חושפת את כל הסודות הכמוסים מאחורי הקלעים!

היי סלינה, מה קורה?

"הכל מצוין, איך אצלכם?"

האמת היא שאנחנו מאוד מתרגשים לקראת שידור העונה השנייה של "המכשפים מווייברלי פלייס" בישראל. מה תוכלי לספר לנו עליה?

"אפשר לומר שכל הדמויות מתבגרות בעונה החדשה, ובמיוחד אלכס הדמות שלי".

מדוע אלכס מתבגרת יותר מהדמויות האחרות?

"סוף סוף יש לאלכס חבר, דין, אז אני חושבת שהעניין הרומנטי מאוד מבגר אותה".

וואו, מזל טוב! איך היה לבלות עם החבר הטלוויזיוני הראשון שלך?

"כמובן שהיה מאוד כיף. תראו אותנו יוצאים לדייטים אבל גם מתווכחים ורבים. בקיצור – כל מה שקורה באהבה ראשונה. למרות שיצא לאלכס להידלק על בנים בעבר, אף פעם לא היה לה חבר ואני חושבת שהבנות שצופות בתכנית יוכלו להזדהות איתה".

ותודה למעריצים

מה עוד תוכלי לספר לנו על העונה החדשה?

"יהיו בה הרבה יותר קסמים ואפקטים מיוחדים. יש פרק כיפי במיוחד עם מרוץ, ובפרק אחר אני יוצאת עם דין לדייט, להחלקה על הקרח. יש בפרק הזה המון קסמים חדשים, אבל אני לא רוצה לגלות יותר מדי".

מתי את מגלה את הקסמים החדשים? לפני הצילומים או במהלכם?

"אסור לי לקרוא את התסריט של הפרק לפני יום הצילומים, אז אני בדרך כלל מגלה את הקסמים החדשים ממש ברגע האחרון. זה מאוד מרגש ומפתיע לגלות כל פעם מחדש לאילו תסבוכות ניכנס בגלל הקסמים האלה".

מדוע את חושבת שיש לסדרה כל כך הרבה מעריצים?

"קודם כל, אני רוצה להודות לכל המעריצים שלנו. אתם ברכה משמים! אני לא חושבת שיש לסדרה איזה סוד כמוס שמושך אליה מעריצים... פשוט יש בה המון קסמים ואפקטים מיוחדים. אני בטוחה שכל אחד מהצופים חלם להיות בלתי נראה או להחזיר את הזמן לאחור, ולכן זו גם סיבה להזדהות עם הדמויות השונות. כמובן שאלכס ואחיה ג'סטין ומקס עדיין הולכים לבית הספר ומשתדלים להתנהג כמו ילדים רגילים, בדיוק כמו הצופים".

מה את הכי אוהבת באלכס?

"אני מתה על אלכס ומאוד נהנית לגלם אותה, אולי מפני שאנחנו בכלל לא דומות באופי. כיף לי להיכנס לנעליים של דמות שובבה שכל הזמן מסתבכת בצרות – הרבה יותר ממני! התכונה שאני הכי אוהבת אצל אלכס היא השובבות שלה".

רבים ואוהבים

למרות שהעונה השנייה של "המכשפים מווייברלי פלייס" רק עולה אצלנו לשידור, סלינה סיימה לצלם אותה מזמן ולמעשה כבר עובדת על העונה השלישית, שעלתה לשידור בארצות הברית ממש לאחרונה בהצלחה רבה. בקצב הזה, לא נתפלא אם תהיה לסדרה עונה רביעית ואפילו חמישית!

אחרי יותר משנתיים ביחד, איך את מסתדרת מאחורי הקלעים עם השחקים דיוויד הנרי וג'ייק אוסטין, שמגלמים בסדרה את ג'סטין ומקס?

"אנחנו ממש כמו אחים גם בחיים האמיתיים! לפעמים אנחנו רבים ועולים זה לזה על העצבים, אבל אנחנו גם מאוד אוהבים ומפרגנים. אני תמיד מתייעצת איתם וכאחים הם גם מאוד מגוננים עליי. גם ג'ניפר שמגלמת את הרפר הפכה לחברה מאוד טובה שלי".

* נלקח מעולמו של דיסני * :&&^:
חזרה למעלה Go down

ראיון עם סלינה גומז
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ראיון עם ג'סטין ביבר