קהילת הפורומים all
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

all-הפורום שיש בו הכל!

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

ראיון עם ג'סטין ביבר

Go down 
3 posters
מחברהודעה
אללי
משתמש פעיל
אללי

מספר הודעות : 135

ראיון עם ג'סטין ביבר Empty
הודעהנושא: ראיון עם ג'סטין ביבר   ראיון עם ג'סטין ביבר Empty31/10/10, 01:54 am

היי ג'סטין מה קורה ? אני גאה לראיין אותךבשם ראש1-מגזזין הנוער המוביל בישראל!

"היי הכל מצוין. איך אצלכם?"

עכשיו שאנחנו סוף סוף מראיינים אותך אחלה! שמע קטע: עוד לפני שהאלבום שלך יצא בישראל, קיבלנו מהקוראיםן שלנו מלא מיילים ובקשות בפייסבוק שנפרסם עליך כתבות, מידע ותמונות. עכשיו הם סוף סוף מקבלים את מבוקשם. איך אתה מרגיש עם זה שאתה כל כך מפורסם במדינה קטנה ומרוחקת כמו ישראל?

"אני עדיין לא מעכל את זה. מדהים שיש לי קשר כל כך חזק עם מעריצים בצד השני של העולם. אני פשוט נפעם!" (חח חמוד!)

אז תתחיל להתרגל להרגשה ספר קצאת על האלבום שלך, הבנו שהוא יוצא בשני חלקים. החלק הראשון שוחרר לאחרונה והחלק השני יגיע אלינם כנראה בחודש הבא. מדוע החלטת לפצל אותו?

"לא רציתי לתת למעריצים שלי להמתין כל כך הרבה זמן עד שהם יקבלו ממני חומר חדש. חלוקת האלבום אפשרה לי לשתף אותם במוזיקה שלי הרבה יותר מהר".

איך היית מגדיר את הסנון המוזיקלי שלך? אתה עושה פופ, רק.אן.בי או דאנס?

"כן אני חזק בקטע של פופ ואר.אן.בי"

אאילו אמנים העניקו לך השראה ביצירת האלבום?

"מייקל ג'קסון כמובן, ואני חייב להזכיר את סטיב וונדר ואת להקת בויז טו מן ברור שגם אשר וג'סטין טימברלייק העניקו לי המון השראה"

האם היית מעורב גם בכתיבת שירים ולא רק בביצועם?

"אני תמיד מעורב בכל מה שאני שר. אפילו אם אני לא כותב את השיר, אני מקפיד לתת לכותבים רעיונות ולהביע את דעתי על היצירה. הייתי שותף מלא בכתיבת השיר 'DOWN TO EARTH'. זה שיר מיוחד ואישי מאוד עבורי.

אתה מנגן על כלי כלשהו?

"בטח. אני מנגן על גיטרה, תופים, פסנתר וחצוצרה!".

בשני הקליפים שלך לשירים "ONE TIME ו-"ONE LESS LONELY GIRL" אתה נדלק על נערה חמודה או לפחות מנסה להתקרב אליה. מתקבל הרושם שאתה בחור רומנטי מאוד-האם זה נכון? אם כן, מהן התכונות שאתה מחפש בנערת חלומותיך?

"אפשר להגיד שאני סוג של רומנטיקן. אני מחפש בנערה דבר פשוט מאוד- שהיא תגרום לי לצחוק. אני אוהב לצחוק ולחייך."

אני חייב לשאול את השאטלה הבאה כי אם לא, הקוראים שלנו לא יסלחו לנו לעולם ויפסיקו להיות מנויים לעיתון אבל אתה לא חייב לענות עליה.
מנייסיון, הרבה אמנים שאני מראיין מסרבים לשתף פעולה בקטע זהה. יש לך חברה?

"לא, אין לי חברה. אני פנוי להובלות" (אומאגווווווווד!)

מרוב דיבורים על בחורות ועל אהבה לא שאלנו אותך כמה שאלות מתבקשות אז הנה הין :
איך בכלל הגעת לעולם המוזיקה ? באיזה גיל הבנת שאתה רוצה להיות זמר ולא, נניח זגג?

"בערך בגיל 12. עד אז בכלל לא הבנתי שזה הייעוד שלי בחיים, אף על פי שניגנתי על תופים מגיל שנתיים."

ואיך אשר משתלב בכל הסיפור הזה? אתם גם מפיקים חברים או שיש ביניכם רק קשר קורקטי של מפיק ואמן?

"אשר הוא האח הגדול והמורה הרוחני שלי. אני מאוד מעריך את התפקיד שלו בחיי. הוא הרבה יותר ממפיק"

אתה כולה בן 15 , כבר נראה שעלית על דרך המלך להיות כוכב על. אבל מה לגבי בצפר? האם אתה הולך לתיכוןם רגיל או לומד בבית?

"הכי נכון לומר שאני לומד בדרכים. מורים פרטיים מצטרפים לסיבובי ההופעות שלי ומלווים אותי לכל מקום. הלימודים חשובים לי מאוד ואני לא מזלזל בהם."

מה המקצועות האהובים עליך ומה השנואים עליך ?

"אני הכי אוהב כתיבה באנגלית, ואין ממש מקצוע שאני לא אוהב."

סחטיין על החריצות. תגיד מה לגבי משחק ? יש מצב שנראה אותך גם בסרטים או שאתה מתמקד רק במוזיקה?

"כרגע אני מתמקד במוזיקה בלבד, אבל אני בהחלט מתכנן להתפתח גם לתחום המשחק שאותו אני אוהב מאוד."

מה נסגר עם תקרית נקיעת הרגל בהופעת החימום של טיילור סוויפט? איזה זה בדיוק קרה? שרדת את הפציעה?

רצתי לאאורך הבמה ולא שמתי לב לגומה שהייתה שם נקעתי את הקרסול וסבלתי משבר קטן בכף הרגל, אבל עכשיו אני בסדר, תודה ששאלת!"

ומה באמת קורה עם טיילור? אתם מיודדים ? תוכל למסור לה ד''ש? הקוראים שלנו חולים גם עליה.

"היא אחלה בחורה שאני מעריץ ומכבד. אמסור לה ד''ש מכם בכיף!".

חזרת לאחרונה לעבודה אחרי חופשת חג מולד. איך ואיפה
בילית את החופש?

"חזרתי הביתה לעיר סטנפורד שנמצאת במחוז אונטריו בקנדה. ביליתי עם חברים ועם משפחה. היה נחמד לחזור, אף על פי שזה היה לזמן קצר."

אם כבר מדברים על חים, ידעת ששנינו חוגגים את יום ההולדת שלנו באותו תאריך? תתן כבוד ל--14 במרץ!

"אממ.. האמת היא שיום הולדתי חל ב-1 למרץ, אבל זה עדיין קרוב!"

אופס פדיחה. אבל כשעשיתי תחקיר באינטרנט ובדקתי את תאריך הלידה שלך באתרים כמו ויקיפדיה ו-IMDB, היה כתוב שנולדת ב-14 במרץ, והתרגשתי מאוד שהגענו לעולם הזה באותו תאריך. מישהו צריך לטפל בטעות הזאת ומהר _הערת העוורך: התאריכים בשני האתרים תוקנו, ויש מצב שזה בזכותנו!!) טוב, חפיף. ה-14 במרץ עדיין שולט.

"פחח".

עד כמה שזה עצוב ללנו להיפרד, הגענו לסוף הראיון.
יאללה תיפרד מהקוראים כמו שצריך.

"אני מודה לכולכם ומעריך את התמיכה ואת האהבה שלכם. אני מצפה שקוצר רוח להגיע לישראל ולפגוש אתכם פנים אל פנים" .

צ'או חבוב נעדכן אותך כמובן אם ניתקל באיזו בחורה ישראלית מצחיקה.

חזרה למעלה Go down
ליבי 33>
מנהל ראשי
ליבי 33>

מספר הודעות : 274

הודעהנושא: Re: ראיון עם ג'סטין ביבר   ראיון עם ג'סטין ביבר Empty31/10/10, 01:59 am

תודה לייק
חזרה למעלה Go down
https://all4.forumisrael.net
אללי
משתמש פעיל
אללי

הודעהנושא: Re: ראיון עם ג'סטין ביבר   ראיון עם ג'סטין ביבר Empty31/10/10, 02:06 am

ב'קשה
Wink
חזרה למעלה Go down
מאיה 33 >
מנהל ראשי
מאיה 33 >

מספר הודעות : 108

הודעהנושא: Re: ראיון עם ג'סטין ביבר   ראיון עם ג'סטין ביבר Empty01/11/10, 06:18 pm

קראתי את זה בעיתון ראש 1 , אחלה ראיון (;
חזרה למעלה Go down
אללי
משתמש פעיל
אללי

הודעהנושא: Re: ראיון עם ג'סטין ביבר   ראיון עם ג'סטין ביבר Empty02/11/10, 02:44 am

כן...
ראיון טוב...
לייק
חזרה למעלה Go down

ראיון עם ג'סטין ביבר
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ראיון עם סלינה גומז
» תמונות של ג'סטין ביבר
» יאיר דנאור מעתיק מג'סטין ביבר